owczarczak krystian stomatolog protetyk warszawa

Dr n. med. Krystian Owczarczak

Specjalista II stopnia protetyki stomatologicznej. Przez 10 lat pracował jako adiunkt i nauczyciel akademicki na Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie również obronił pracę doktorską. Od 1991 roku wspólnie z żoną Dorotą Owczarczak prowadzi Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Pro-Esthetica, gdzie zajmuje się trudnymi przypadkami stomatologii estetycznej.

Jest Członkiem Założycielem oraz Członkiem Aktywnym Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE i przez wiele lat był w Zarządzie tej organizacji. Jest również Członkiem Założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Absolwent Curriculum Implantologicznego na Uniwersytecie im. J.W. Goethego we Frankfurcie. Autor wielu prac naukowych zamieszczonych w czasopismach branżowych oraz wykładów na licznych konferencjach.

Systematycznie od 2005 roku prowadzi kursy podyplomowe dla lekarzy stomatologów z zakresu protetyki oraz fotografii stomatologicznej. Do dnia dzisiejszego szkolenia praktyczne pod jego okiem ukończyło ponad 5000 lekarzy stomatologów z całej Polski jak również z zagranicy. Szkolenia te weszły do podstawowego kanonu edukacji młodych dentystów w Polsce.

Zajmuje się leczeniem protetycznym pacjentów — również w oparciu o implanty. Jego własne podejście do pracy z pacjentem oraz wybitni technicy dentystyczni, których wybiera do współpracy sprawiają, że są to odbudowy zębów na najwyższym poziomie estetycznym.

Zobacz wyleczone przez dr Krystiana Owczarczaka przypadki pacjentów z zakresu: