Implanty dentystyczne

po
przed
po
przed
po
przed
po
przed
po
przed
po
przed
po
przed

Implanty dentystyczne przywracają pacjentom piękny uśmiech i pewność siebie. Implant to niewielka tytanowa śruba umieszczana chirurgicznie w kości szczęki bądź żuchwy, zastępująca korzeń brakującego zęba. Tworzy ona jednocześnie podbudowę dla nowej korony. Nowe zęby są mocno zakorzenione i wydają się być po prostu naturalnymi zębami. Za pomocą implantów można odbudować pojedyncze lub liczne braki zębowe, czasem nawet bezpośrednio po ekstrakcji zębów nie nadających się do rekonstrukcji. Leczenie takie pozwala na naturalne szybkie odtworzenie pięknego uśmiechu bez ingerencji w zdrowe uzębienie. Implanty dentystyczne mogą również służyć do trwałego mocowania częściowych lub całkowitych protez, tym samym eliminując konieczność stosowania kleju do protez zębowych. Pozwala to cieszyć się smakiem potraw, których dotychczas należało unikać.

Stosujemy implanty Ankylos jednej z najlepszych światowych firm Dentsply, produkowane w Niemczech, obecne na rynku od ponad 30 lat, doskonale udokumentowane w badaniach klinicznych. Wybraliśmy je dla naszych pacjentów z uwagi na ich bardzo dobrą symbiozę z kością szczęki oraz gwarancję dostępności markowego serwisu w trakcie ich wieloletniego użytkowania.

Dzięki nowoczesnej technologii CAD/CAM stosujemy indywidualnie zaprojektowane elementy łączące implant z przyszłą koroną. Łączniki te w odróżnieniu od standardowych są idealnie dostosowane do girlandy dziąsłowej — wykonane z cyrkonu rozświetlają dziąsło powodując, że jest ono różowe, a nie sine. Jest to istotne w przypadku implantów osadzonych w odcinku estetycznym czyli widocznym przy szerokim, szczerym uśmiechu.

Nasi lekarze ukończyli certyfikowany cykl szkoleń z implanto-protetyki na uniwersytecie o światowej renomie im. J.W. Goethego we Frankfurcie, gdzie dr Bernard Zadrożny uzyskał dodatkowo dyplom dwuletnich studiów Master of Oral Implantology.

Wszystkie przypadki prezentowane na naszej stronie zostały wyleczone i sfotografowane w gabinecie Pro-Esthetica.

Ostateczny efekt leczenia jest często wynikiem skojarzonego leczenia w kilku dyscyplinach stomatologii.